TELEFON+90 (216) 533 44 05
EMAILinfo@rgltransport.com
ÇALIŞMA SAATLERİPzt - Cuma 8.00 - 19.00
+90 (216) 533 44 05
hakkimizda

HAKKIMIZDA

RGL LOJİSTİK olarak; Lojistik sektöründe 17 yıllık tecrübeye sahip firmamızda profesyonel kadro, yurt dışı ilişkilerinde uzman personel, taşıma yaptığımız ülkelerin diline ve gümrük mevzuatlarına hakim elemanlarımızca müşteri temsilciniz aracılığıyla yüklemenizle ilgili her aşama birebir tarafınıza bildirilmektedir. Müşteri yaklaşımlarımızda öncelikli hedef olarak ZAMANINDA - DOĞRU BİLGİ kavramlarına çok önem verilmektedir.
"SORUN ÇÖZME ODAKLI DEĞİL, SORUN ÖNLEME ODAKLI ÇALIŞMAKTAYIZ." Firmamızın yurt dışı güçlü ve deneyimli ACENTA AĞI sayesinde olabilecek sorunlar tarafımızdan önlenerek sizlerin LOJİSTİK sorunlardan uzak kendi iş ortamlarınızda tutmak gayretleri içinde farklı bir hizmet anlayışını sizlere sunmakta/paylaşmaktadır.

misyonumuz

MİSYONUMUZ

Etiklere uygun davranarak projeyi doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; şirket profilini yükseltmek ve Türkiye’de örnek gösterilen bir şirket olmak.

VİZYONUMUZ

Profesyonel, eğitimli, motive personelimizle, sürekli gelişen teknolojiyi kullanarak, kaliteli, verimli ve müşteri odaklı hizmetler sunmak, böylelikle sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

arac-takip-sistemi

UYDU TAKİP SİSTEMİ

Son model EURO-4 VE EURO-5 Motor normlarına haiz araçlarımızda bulunan SATALİTE UYDU TAKİP SİSTEMİ sayesinde siz değerli müşterilerimize tahsis ettiğimiz araçlarla ilgili linkler verilerek ilgili taşıma süreci tamamlanana kadar direkt olarak kendilerinin araç takibini 24 saat kesintisiz yapmaları sağlanmaktadır.

Görev sahalarında gümrük mevzuatına hakim ve bölge dillerini konuşabilen deneyimli uzman persomelimizle hizmetinizdeyiz.

Organize edilen tüm parsiyel/komple taşımalarımız firmamız tarafından varış/geliş tarihleri tüm müşterilerimize teyid edilerek birebir söylenmekte ve yazılı olarak tüm gelişmeler hakkında bilgi vermekteyiz.

Doğu Avrupa'nın tümüne yayılmış olan hizmet ağımızla hızlı, güvenilir ve kaliteli bir şekilde taşımacılık hizmeti vermekteyiz.