TELEFON+90 (216) 533 44 05
EMAILinfo@rgltransport.com
ÇALIŞMA SAATLERİPzt - Cuma 8.00 - 19.00
+90 (216) 533 44 05

HABERLER

  |   Haberler  

BULGARİSTAN HATTIMIZ AÇILMIŞTIR

Bulgaristan Hattımız Açılmıştır

Gelişen rekabet ortamında fiyat avantajımızı sürdürebilmek adına Bulgaristan ofisimiz hizmetinize girmiştir. Bulgaristan üzerinden her türlü taşımanız direk ve aktarmalı olarak yapılmaktadır. Bulgaristan'a yapacağınız parsiyel sevkiyatlarınızda kurmuş olduğumuz dağıtım ağı sayesinde Bulgaristan'ın her bölgesine teslimatlarınız zamanında yapılmaktadır. Parsiyel ve Komple taşıma yaptığımız ülkeler; BULGARİSTAN - MAKEDONYA - KOSOVA - SIRBİSTAN - HIRVATİSTAN - BOSNA HERSEK - SLOVENYA - MACARİSTAN - SLOVAKYA - ROMANYA ' dır.

GABARİ DIŞI TAŞIMALARINIZDA ÇÖZÜM ORTAĞINIZ

Gabari Dışı Taşımacılık

Lojistik hizmet sektöründe değişen zaman ve hizmet anlayışları kuruluşların farklı alternatifler arayışı içine girdiği ortamda "RGL LOJİSTİK HİZ. VE DIŞ TİC. LTD. ŞTİ"' olarak yılların verdiği tecrübe ve birikimleri siz değerli müşterilerimize sunmak bizlere onur ve şevk verecektir. Filomuza yeni kattığımız LOW-BED araçlarımızla artık gabari dışı taşımalarınızdada siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Balkan ülkelerinde her türlü gabari taşımalarınızda rekabetçi fiyatlarımızla yanınızdayız.

BULGARİSTAN PARSİYEL HATTIMIZ AÇILMIŞTIR

İş Sağlığı

Bulgaristan'a yapacağınız parsiyel sevkiyatlarınızda kurmuş olduğumuz dağıtım ağı sayesinde Bulgaristan'ın her bölgesine teslimatlarınız zamanında yapılmaktadır. Parsiyel sevkiyatlarınızda EXPRESS HİZMETİMİZ vardır.